2017/01/29

Moje małe niebo

Po długich namysłach postanowiłam zmienić adres bloga. Stara nazwa była ze mną długo,a teraz nadszedł moment, kiedy potrzebuję radykalnej zmiany, ale - zapewne ze względu na sentymenty - zaczęły pojawiać się wątpliwości, czy aby na pewno będzie dobrze współgrał z moją osobą? W końcu doszłam do wniosku, że lepszej nazwy wymyślić się nie da, bo przecież osiągając w życiu niemalże wszystko to, co zaplanowałam, żyję w takim właśnie siódmym niebie i skoro chcę przemycać tutaj swoją codzienność, to permanentne siódme niebo wydaje mi się być idealnym tytułem nowego rozdziału mojego życia.

Z racji tego, że w blogosferze jestem już taki szmat czasu, postanowiłam zaszaleć i przejść na własną domenę, aby ten blog był jeszcze bardziej mój. Poza tym uwielbiam prostotę i bardzo miło patrzy mi się na taki krótki adres. Co prawda, mam wobec do tego trochę mieszane uczucia, bo to tak jakby blog przestał być nośnikiem wspomnień, a stał się mniej lub bardziej profesjonalną stroną internetową.

Poza tymi zmianami, chciałabym również wprowadzić tutaj jeszcze więcej zdjęć. Bardzo lubię pisać, ale jeszcze bardziej lubię robić zdjęcia, więc chciałabym, aby to na nich właśnie opierało się moje blogowanie.

I cóż mogłabym jeszcze rzec? Witam ponownie! :)